22 кръг

Добавен на Събота, 07 Март 2020 / Двубои А отбор
Tags: СНИМКИ, Спартак, Плевен, 22 кръг, Втора лига, ВПЛ
В двубой от 22-ия кръг на Втора лига Локомотив постигна трета поредна победа с 2:0 този път в град Плевен. Верни на традицията предавахме с текстови  коментар НА ЖИВО: Спартак (Плевен) - Локомотив, а головете за "червено-черните" вкараха Денислав Станчев  (33-ата минута) и Илиян Стефанов  (90-ата минута). Срещата пропуснаха контузените Светослав Диков и Александър Александров. Двубоят бе от голяма важност и за двата отбора. Може би последен шанс за оставане в групата за Спартак и крачка напред за борещия се за завръщане в елита тим на Локомотив. Футболистите на Радослав Здравков бяха по-добрият тим и заслужено си тръгнаха с трите точки за столицата. В 32-ата минута 19 годишния Денислав Станчев откри резултата. Халфът посрещна с глава центриране на Шоко и за втори пореден мач, като че ли малко случайно топката се насочи към мрежата на Станислав Антонов. След това тя се отби в гредата и бе отбита от стража на домакините, а съдия Валентин Станчев прецени, че е преминала ... [ +++ ]
Tags: НА ЖИВО, Спартак, Плевен, 22 кръг Втора лига, ВПЛ
Верни на традицията днес от 14:00 ще следим основните събития на живо от Плевен вижте страницата на двубоя НА ЖИВО: Спартак (Плевен) - Локомотив  която ще се обновява автоматично на всеки 60 секунди, кликвайки тук.   снимки ОФК "Спартак"- Плевен @ofkSpartakPleven1919 [ +++ ]
Добавен на Неделя, 01 Март 2020 / Двубои А отбор
Tags: Втора лига, Пирин Благоевград, 22 кръг, 2020, ВПЛ, Денислав Станчев, Пламен Крачунов, Наско Милев
В двубой от 22-ия кръг на Втора лига Локомотив постигна трудна, но важна и заслужена победа с 2:0 над Пирин (Благоевград). Верни на традицията предавахме с текстови  коментар на живо: Локомотив София - Пирин Благоевград, а головете за "червено-черните" вкараха записалия официален дебют Денислав Станчев  (79-ата минута) и Наско Милев  (88-ата минута). Дебют записа и Пламен Крачунов, а срещата пропуснаха контузените Светослав Диков и Владимир Семерджиев.  След загубата на Монтана от ЦСКА 1948, успехът бе задължителен за "железничарите", които продължават битката за Топ 3. Локомотив стоеше далеч по-добре на терена, но не успяваше да материализира превъзходството си. За целия двубой гостите стигнаха само до един удар във вратата на железничарите. В 67-ата минута "орлетата" останаха с човек по-малко, след като Конър Хендерсън бе изгонен, за втори жълт картон след игра с ръка. Локомотив все пак стигнаха до гола макар и с голяма доза късмет. Центриране на Станчев ... [ +++ ]
Добавен на Сряда, 03 Април 2019 / Мъже
Tags: видео, Арда, 22 кръг, ВПЛ, 2019
kAL3d3epcRI [ +++ ]
Добавен на Събота, 30 Март 2019 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, ВПЛ, Арда, Кърджали, 2019, 22 кръг, Исмаил Тайдер
Локомотив загуби гостуването си на Арда с 2:0. Верни на традиция следяхме на живо развитието на двубоя. Железничарите отново имаха подкрепа и на стадиона в град Кърджали, като прехвърчаха искри с местните в средата на първата част. Всичко се случи при опит за завързване на знаме от външната страна на ограда, при което част от нея падна и последваха разправии включително и с полицията, в крайна сметка завършили без проблеми за феновете на Локомотив.  Масовата пропаганда, че на мачовете на Арда ходи много публика се оказа фалш. Домакините обявяват, че е имало 3000 на двубоя, но реално нямаше повече от 750 зрители. Всичко това въпреки, че входът за деца, жени и пенсионери бе обявен от ръководството на АРДА за свободен. Двубоят бе равностоен в началото, но глупава проява с два жълти картона в рамките на 10 минути от страна на Тайдер остави железничарите около час с човек по-малко на терена. Той първо фаулира грубо играч на домакините, след което игра с ръка. Малко след картона Караджов ... [ +++ ]
Tags: ВПЛ, Кърджали, втора лига, 2019, 22 кръг
Локомотив гостува на Арда в град Кърджали в двубой от 22 кръг на Втора професионална лига. След 15:30 може да следите на живо развитието на мача кликвайки на страницата тук. Арда се бори за едно от първите три места даващи право за бараж за влизане в Първа професионална лига, но железничарите ще излязат на терена след победа на Ботев в Коматево Пълен запис: Ботев (Пд) - Локомотив 1:2. Очаква ни интересен двубой пред много публика и както винаги агитката на Локомотив, ще бъде на трибуните в родопския град. Входът за деца, жени и пенсионери е обявен от ръководството на АРДА за свободен. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 20 Март 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, 22 кръг, 23 кръг, 2019
XXII кръг 30.03 /събота/ Струмска слава - Пирин Бл 15.30     Кариана - Несебър 15.30     Ботев Гълъбово - Локомотив ГО 15.30     Арда Кж - Локомотив 15.30     Поморие - Черноморец Балч 15.30   31.03 /неделя/ Царско село - Монтана 12.30 Диема спорт   Добруджа 1919 - Лудогорец ІІ 15.30   01.04/понеделник/ ЦСКА 1948 - Литекс 17.30 Диема спорт XXIII кръг 17.00 06.04 /събота/ Добруджа 1919 - ЦСКА 1948 15.00     Пирин Бл - Литекс 15.00     Локомотив - Ботев Гълъбово 17.00     ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 05 Април 2018 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Нефтохимик, Българово, 22 кръг, ВПЛ, 2018, пролет
[ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 05 Април 2018 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 22 кръг, ВПЛ, втора лига, 2018, пролет
  или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Нефтохимик - Локомотив 0:1 [ +++ ]
Добавен на Сряда, 05 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 22 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ ТРЕТА ЧАСТ с Етър - Локомотив 3:1 [ +++ ]
Добавен на Вторник, 04 Април 2017 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Етър, 22 кръг, ВПЛ, 2017
Добавен на Неделя, 12 Март 2017 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора професионална лига. 21 кръг, 22 кръг, пролет, ВПЛ
Програмата на Втора лига ("Б" група) по дни и часове Март Отложена среща от XVIII – ти кръг 15.03/сряда/ Лудогорец 2 - Созопол 15.30   XXI кръг 15.30 15.03/сряда/ Септември Сф - Ботев Вр 14.00   18.03 /събота/ Спартак Пл - Ботев Гълъбово     18.03 /събота/ Левски Карлово - Витоша Бистрица     18.03 /събота/ Несебър - Царско село 2015     19.03 /неделя/ Оборище Пан - ЦСКА -София 2     19.03 /неделя/ Локомотив - Лудогорец 2     20.03/понеделник/ Банско - Созопол     20.03/понеделник/ Поморие - Етър ВТ 17.30 Диема спорт Април XXII кръг 17.00 01.04 ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 15 Май 2016 / Футбол
Tags: Антон Велков, СРГ, 22 кръг, Вихър, последен кръг
cK5aMI8C00g [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Май 2016 / Двубои А отбор
Tags: СРГ, 22 кръг, Вихър, последен кръг, баражи
В мач от последния кръг на СРГ Север Локомотив победи с 5:0 тима на Вихър. Определено отборът от Требич бе един от най-сериозните съперници в настоящата кампания, но футболистите на Локомотив бяха пределно мобилизирани. Двубоя бе използван като генерална репетиция преди баражите. Добър мач изигра вратаря на Вихър, който допусна 5 гола, но спаси повече на брой чисти положения. Първия гол падна "чак" в 37 минута. Н. Велков се пребори и центрира, а Калоян Бонев вкара с летящ плонж. След почивката Бонев отбеляза още 2 попадения и оформи своя хеттрик. Головата сметката на Бонев набъбна на 45 попадения с 5 повече от Суарес само за 18 мача, т.е над 2,5 гола на двубой. Карагьозов и Ангелов добавиха по един красив гол за крайното 5:0. Както се и очакваше Локомотив записа 100% актив в СРГ Север 20 победи и голова разлика 142 на 8. След  срещата утре Урвич - Царско село (която ще се играе от 19:00 ч. на стадиона в Драгалевци), Локомотив ще разбере съперника си за полуфинала на баражите ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Май 2016 / Мъже
Tags: видео, СРГ, 22 кръг, Вихър, последен кръг
LaSjyd9LH_k   [ +++ ]
Tags: на живо, СРГ, 22 кръг, Вихър, последен кръг
ГЛЕДАЙТЕ ДВУБОЯ НА ЖИВО ТУК [ +++ ]
Днес от 18:00 ч. Локомотив посреща  Вихър (Требич) на стадиона в район "Надежда". Двубоят е последен от редовния сезон на СРГ Север и вероятно е и последният на стадион "Локомотив" за 2015/2016 г. Във временното класиране Вихър е на 5-то място. В тима от Требич играят редица момчета, рожби на ДЮШ на столичните желизничари, които ще излязат с тръпка срещу родния си тим. Локомотив отдавна спечели първото място място в СРГ и очаква утре, след срещата Урвич - Царско село (която ще се играе от 19:00 ч. на стадиона в Драгалевци), да разбере съперника си за полуфинала на баражите за определяне на шампион на София. Също така утре, но от 18:00 ч., на стадиона в Подгумер, Спартак и Левски ще определят втория полуфиналист от СРГ Север. На Спартак им е необходим равен, а Левски се нуждаят от победа за да спечелят второто място. Очакваните дати за полуфиналите на баражите са 21-22 май, а за финала 27-28 май. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 13 Януари 2014 / Видео ДЮШ
Tags: видео, набор 2000, 22 кръг, 2012/2013, ДЮШ, ДАФ, пълен запис ...
01.06.2013 г. събота ДАФ - Локомотив 0:6 22 кръг Подготвителна р. 2000 г. свали мача от тук (с десен бутон запази като)  ... [ +++ ]