23 кръг

Добавен на Събота, 06 Март 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, 23 кръг, 24 кръг, 25 кръг Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
  Март XXIII кръг 15.30 14.03/неделя Спортист Своге - Пирин Бл 12.00 Диема спорт   Локомотив - Добруджа 14.30 Диема спорт   Созопол - Струмска слава       Янтра Гб - Хебър Пз     15.03/понеделник/ Нефтохимик 1962 - Литекс       Миньор Пк - Септември Сф       Локомотив ГО 3-0 сл Кариана         Септември Сим и Лудогорец ІІ - Почиват     XXIV кръг 15.30 19.03 /петък/ Литекс - Локомотив 15.00 Диема спорт   Септември Сф - Янтра Гб       Струмска слава - Лудогорец ІІ     ... [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 02 Март 2020 / Програма А отбор
Tags: Програма, 23 кръг, 24 кръг, Втора лига, 2020
XXIII кръг 15.30 14.03 /събота/ Спартака Пл - Пирин Бл       Локомотив Сф - Спартак Вн       Ботев Гълъбово - Монтана       Хебър Пз - Струмска слава       Кариана - Септември Сф       Черноморец Бч - Литекс     16.03/понеделник/ ЦСКА 1948 - Локомотив ГО 17.30 Диема спорт   Лудогорец ІІ - Поморие 3 : 0 сл     Нефтохимик 1962 - Почива     XXIV кръг 15.30 20.03 /петък/ Септември Сф - Нефтохимик 1962       Литекс - Кариана     21.03 /събота/ Струмска слава - ... [ +++ ]
Tags: втора лига, ВПЛ, 23 кръг, 2019, Цветомир Вачев
Верни на традицията следяхме на живо Локомотив - Ботев (Г) (вижте страницата на двубоя, кликвайки тук.) Железничарите постигнаха заслужена победа макар и с минималното 1:0. Локомотив контролираше мача, но гола падна чак в 82-та минута. Първия четвърт час премина без големи опасности пред двете врати, а първата по-сериозна бе за гостите, които пропуснаха да открият изненадващо. Това бе и единствената им сериозна възможност през втората част, а Локомотив установи траен превес, като на моменти гостите се бранеха с 10 души в наказателното им поле. Чаворски, Стефанов и Александров пропуснаха да отбележат на няколко пъти. След нулеват първа част Локомотив продължи да с опитите да разбие стената на гостите, които умело се бранеха. Все пак логичното се случи и Вачев откри. Младокът вече е с 4 отбелязани гола за 6 мача и е крайно време да попадне в националния отбор до 21 години. Гостите реагираха като попарени и се вдигнаха на щурм да изравнят, който включваше и вратаря им. Това даде шанс ... [ +++ ]
Tags: втора лига, Ботев, Гълъбово, на живо, 2019, 23 кръг
Верни на традицията днес от 17:00 ще следим на живо Локомотив - Ботев (Г) вижте страницата на двубоя, НА ЖИВО: Локомотив - Ботев  която ще се обновява автоматично на всеки 90 секунди, кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Сряда, 20 Март 2019 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, 22 кръг, 23 кръг, 2019
XXII кръг 30.03 /събота/ Струмска слава - Пирин Бл 15.30     Кариана - Несебър 15.30     Ботев Гълъбово - Локомотив ГО 15.30     Арда Кж - Локомотив 15.30     Поморие - Черноморец Балч 15.30   31.03 /неделя/ Царско село - Монтана 12.30 Диема спорт   Добруджа 1919 - Лудогорец ІІ 15.30   01.04/понеделник/ ЦСКА 1948 - Литекс 17.30 Диема спорт XXIII кръг 17.00 06.04 /събота/ Добруджа 1919 - ЦСКА 1948 15.00     Пирин Бл - Литекс 15.00     Локомотив - Ботев Гълъбово 17.00     ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Април 2018 / Мъже
Tags: ВИДЕО, Черноморец, Балчик, 23 кръг, ВПЛ, 2018, пролет
начало 6:20 [ +++ ]
Добавен на Събота, 14 Април 2018 / Обзор
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 23 кръг, ВПЛ, втора лига, 2018, пролет
  или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ с Локомотив - Черноморец (Бал) 1:0 [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 13 Април 2017 / Футбол
Tags: ВИДЕО, ОБЗОР, мачове, 23 кръг, ВПЛ, втора лига, 2017, пролет
или ГЛЕДАЙТЕ НА ВРЪЗКИТЕ ПО–ДОЛУ: ПЪРВА ЧАСТ ВТОРА ЧАСТ [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 10 Април 2017 / Двубои А отбор
Tags: втора лига, Ботев, Враца, ВПЛ, 23 кръг, 2017
Верни на традицията, предавахме на живо победата на Локомотив над Ботев Враца с 2:0. Силното първо полувреме на железничарите доведе до два гола след мълниеносни атаки - Васев откри резултата за Локомотив, показвайки на треньора  на Ботев Враца, че е сгрешил с отношението си към него, а втория гол отбеляза Димитър Георгиев след пас на Даниел Пеев. Гостите се опитаха да се върнат в мача, но Локомотив не им даде шанс, като пропуски на железничарите през втората част запазиха резултата. Загубата бе първа за Ботев в последните 4 кръга, а с победата Локомотив с изкачи на шеста позиция във временното класиране. Двете агитки създадоха хубава атмосфера на стадиона, включително със "стерео" скандирания "Българи юнаци!" Следващият ни двубой ще е на 14-и април, петък, от 17:00 часа в град Гълъбово. Статистика от двубоя Коментари на живо от туитър акаунта ни ВИДЕО: Локомотив - Ботев Враца 2:0 23 кръг ВПЛ 2016/2017 Георгиев: Забавлявах се на терена и се получи Пеев: Искаме ... [ +++ ]
Tags: 20150322, 2014/2015, 23 кръг, Литекс
В здрав двубой Локомотив и Литекс не успяха да с победят. Срещата играна пред около 1100 зрители (1/3 влезли за второто полувреме) на стадиона в район "Надежда" предложи агресивна игра от двата тима. Головите моменти бяха малко, като заслужава да отличим великолепното воле на Емил Гъргоров срещнало напречната греда зад вратаря на Литекс. Съдийската бригада на двубоя остави лошо впечатление с отсъжданията си, оставила да бъдат наритани Генов, Романов и Гъргоров. Вследствие от зверско влизане в краката си Генов напусна принудително в началото на второто полувреме. Заслужава да отбележим, ча са обновени рекламните пана, както и дебюта на електронни рекламни пана на стадион Локомотив. 6d8de1e7e5   OtiASGLRSKA [ +++ ]
Добавен на Неделя, 22 Март 2015 / Мъже
Tags: 20150322, ВИДЕО, 2014/2015, 23 кръг, Литекс
6d8de1e7e5 [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 06 Януари 2014 / Пълен запис
Tags: видео, А група, 23 кръг, 2012/2013, Ботев, пълен запис
gVnjsRhoUl8  През следващите няколко дни ще пуснем пълни записи на мачове от 2013 година на А отбора на Локомотив и линкове за сваляне им. Започваме със завръщането ни в Надежда при загубата от Ботев Пловдив от пролет 2012/2013. За съжаление повечето от останалите записи са доста неприятни за нас. свали целия мач от тук (с десен бутон запази като) [ +++ ]