златен

Добавен на Събота, 07 Август 2021 / Локомотивци
Tags: 1929, олимпийски шампион, Стойка Кръстева, бокс Локомотив, олимпиада, медал, златен
Грандиозно, фантастично, фамозно, феноменално, страхотно – България има втори златен медал от Олимпийските игри в Токио!!!  Донесе го състезателката на БК Локомотив невероятната Стойка Кръстева, която победи туркинята Бусе Чакъроглу с пълно съдийско единодушие в боксовия финал в категория до 51 килограма - 5:0 (30:27, 30:27, 29:28, 30:27, 30:27). Кръстева е първата българка, достигнала до олимпийския боксов връх, като след 25 години, България отново има олимпийски шампион в бокса. Златна Ивет Горанова! Златна България! Както нееднократно самата шампионка отбеляза огромна заслуга за успеха и има Борислав Георгиев, неин личен треньор и президент на БК Локомотив. Историческо! Българският ансамбъл - златен!   Стойка Кръстева в България: Горда съм, че цял свят слуша българския химн заради мен Стойка Кръстева: Щастлива съм, че трудът на всички се възнаграждава! Борислав Георгиев: За мен беше чест да работя със Стойка Кръстева Румен Радев поздрави Стойка ... [ +++ ]
Добавен на Четвъртък, 22 Април 2021 / Художествена гимнастика
Tags: художествена гимнастика, Държавно първенство, Златен обръч, 2021
Завърши Държавното Първенство “Златен обръч” за възраст ДМВ За Локомотив участие взеха Елия Генова, Никол Павлова, Андреа Николова и Александра Петрова. В състезанието участваха 72 гимнастички от цялата страна. Класирането им е следното: Елия Генова - 29 място Никол Павлова - 33 място Андреа Николова - 47 място Александра Петрова - 57 място   [ +++ ]
Добавен на Неделя, 02 Декември 2018 / Пълен запис
Tags: 1929, водна топка, златен медал, видео, Купа на България, 2018, Георги Гаджев, титла
Ватерполистите на Локомотив Никола Нанов победиха с 11:6 бургаския Черноморец и спечелиха финала за Купата на България за мъже, вижте запис на двубоя по-долу.  95bn5egBsSo [ +++ ]