пролет

Добавен на Сряда, 28 Април 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
м.май XXXI кръг 18.00 06.05/четвъртък/ Локомотив - Янтра Гб 15.00 Диема спорт 07.05 /петък/ Миньор Пк - Хебър Пз 13.45 Диема спорт   Спортист Своге - Лудогорец ІІ       Локомотив ГО - Созопол     08.05/събота/ Литекс - Струмска слава       Нефтохимик 1962 - Септември Сим       Пирин Бл - Септември Сф 20.30 Диема спорт   Добруджа - почива     XXXII кръг 18.00 11.05 /вторник/ Хебър Пз - Добруджа 17.00 Диема спорт   Лудогорец ІІ - Локомотив ГО     12.05 /сряда/ Септември Сф - Спортист Своге ... [ +++ ]
Добавен на Неделя, 28 Март 2021 / Програма А отбор
Отложена за доиграване на среща от 23-ти кръг на Втора лига 08.04/четвъртък/ Миньор Пк - Септември Сф 15.15 Доиграване XXVI кръг 17.00 часа 09.04 /петък/ Пирин Бл - Локомотив 17.00 Диема спорт   Хебър Пз - Лудогорец ІІ 17.00   10.04/събота/ Литекс - Добруджа 15.00 Диема спорт   Струмска слава - Локомотив ГО     11.04 /неделя/ Септември Сф - Септември Сим 14.30 Диема спорт   Янтра Гб - Созопол       Кариана   0-3 Миньор Пк          Спортист Своге и Нефтохимик 1962 - Почиват     XXVII кръг 17.00 часа 13.04 /вторник/ Спортист Своге - ... [ +++ ]
Добавен на Петък, 19 Март 2021 / Футбол
Tags: ВИДЕО, Литекс, Ловеч, Втора лига, 2021, ВПЛ, пролет
[ +++ ]
Добавен на Неделя, 14 Март 2021 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Втора лига, Добруджа, 2021, пролет
Следете резултата от двубоя кликвайки тук Прякото излъчване в интернет по Диема Спорт, може да потърсите кликвайки тук [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Март 2021 / Футбол
Tags: ВИДЕО, Септември, 21 кръг, ВПЛ, Втора лига, 2021, пролет
Локомотив - Септември (Сф) 12:30   [ +++ ]
Добавен на Събота, 06 Март 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, 23 кръг, 24 кръг, 25 кръг Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021
  Март XXIII кръг 15.30 14.03/неделя Спортист Своге - Пирин Бл 12.00 Диема спорт   Локомотив - Добруджа 14.30 Диема спорт   Созопол - Струмска слава       Янтра Гб - Хебър Пз     15.03/понеделник/ Нефтохимик 1962 - Литекс       Миньор Пк - Септември Сф       Локомотив ГО 3-0 сл Кариана         Септември Сим и Лудогорец ІІ - Почиват     XXIV кръг 15.30 19.03 /петък/ Литекс - Локомотив 15.00 Диема спорт   Септември Сф - Янтра Гб       Струмска слава - Лудогорец ІІ     ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 27 Февруари 2021 / Двубои А отбор
Tags: НА ЖИВО, Нефтохимик, Втора лига, ВПЛ, пролет, 2021, без публика
Днес от 14:00 часа Локомотив посреща Нефтохимик в двубой от 20 кръг на ВПЛ. Поради Ковид-19 мерките за двубоя е забранено присъствието на публика на трибуните, макар и ресторантите да отварят от 01 март 2021 г. Може да следите развитието на двубоя на живо кликвайки тук. [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Февруари 2021 / Футбол
Tags: Видео, Горна Оряховица, пролет, Втора лига, ВПЛ
  [ +++ ]
Добавен на Понеделник, 22 Февруари 2021 / Двубои А отбор
Tags: ВПЛ, Локомотив, Горна Оряховица, пролет, 2021, железничарско дерби, Втора лига
Добавен на Понеделник, 15 Февруари 2021 / Двубои А отбор
Tags: Спортист (Своге), ВПЛ, втора лига, 2021, първи мач, видео, пролет
Локомотив спечели важна победа и се откъсна на 9 точки пред преследвачите в битката за класиране в Първа лига. Подробности вижте кликвайки тук.   [ +++ ]
Добавен на Събота, 23 Януари 2021 / Програма А отбор
Tags: програма, Втора лига, пролет, 18 кръг, 2021
  БФС публикува програмата за мачовете от Втора лига от 18-и до 20-и кръг за пролетния полусезон. 4 от мачовете на Локомотив са телевизионни, като 3 от тях са в делнични дни. XVIII кръг 14.00 12.02/петък/ Пирин Бл - Хебър Пз 15.00 Диема спорт 13.02 /събота/ Септември Сф - Струмска слава       Литекс - Септември Сим       Добруджа - Созопол       Нефтохимик 1962 - Локомотив ГО     15.02 /понеделник/ Локомотив - Спортист Своге 13.30 Диема спорт 16.02/вторник/ Миньор Пк - Лудогорец ІІ       Янтра Гб - Почива     XIX кръг 14.00 02 /събота/ Нефтохимик 1962 - Септември Сф   ... [ +++ ]
Tags: Разград, Лудогрец, начало, пролет, 2019, ВПЛ, 18 кръг
 Верни на традицията, предавахме за вас на живо Лудогорец 2 - Локомотив (вижте развитието по минуту кликвайки тук).  ВИДЕО: Лудогорец 2 - Локомотив 0:3 2 кръг ВПЛ 2018/2019 В първия си двубой от пролетния дял на сезон 2018/2019 Локомотив победи с 0:3 на втория отбор на Лудогорец (Разград). Железничарите надиграха младите си съперници, след като през първото полувреме поведоха с голове на Петков и Вачев. През втората част разградчани се опитаха да променят развоя на мача, но втория гол на Вачев предреши крайния победител. Със спечелните три точки от победата железничарите се изкачиха на осмо място във временното класиране. Останалите резултати и класирането след 18 кръг може да видите кликвайки тук.   ЛУДОГОРЕЦ 2 – ЛОКОМОТИВ 0:3 0:1 Марио Петков 26, 0:2 Цветомир Вачев 42, 0:3 Цветомир Вачев 75 ЛУДОГОРЕЦ 2 : 29 Наумов, 51 Будинов, 45 Климентов (78-Петров), 81 Митков, 82 Йорданов, 64 Янков, 87 П. М. Петров, 31 Вълчев, 58 Илиев (64-Кельовлуев), 72 Дост, ... [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Февруари 2019 / Мъже
Tags: видео, Горна Оряховица, контрола, пролет, 2019
  [ +++ ]
Добавен на Събота, 16 Февруари 2019 / Двубои А отбор
Tags: контрола, Горна Оряховица, представяне, пролет, 2019
В последната си контролна среща преди започване на пролетния полусезон мъжкият отбор Локомотив победи съимениците ни от град Горна Оряховица. Двубоят започна с превъзходство за столичани, като преди почивката паднаха 4 гола във вратата на гостите. Резултата откри Александров в 17-та минута, а последвалите бързи атаки на играчите в червено-черно доведоха до два гола на Чаворски, един на Романов, а след почивката отбеляза и Стефанов. Стартов състав на Локомотив: на вратата Александър Любенов,  в защита Марио Петков, Мартин Василев, Евгени Зюмбулев, Христос Контохритос, полузащитници Краси Милошев, Джихат Кямил и Александър Алекандров, в предни позиции Влади Романов, Цветомир Вачев и Тодор Чаворски През второто полувреме в игра влязоха бековете Марио Благоев и Иван Калайджийски, Алекандър Горанов в центъра на защитата. В средата на терена се включиха Илиян Стефанов, Исмаел Тайдер и Валентин Николов. В предни позиции се включи Йордан Тодоров.  Първият двубой от пролетния ... [ +++ ]